kontakt

Kamila Pałka / dyrektor wykonawczy festiwalu / k.palka@13muz.eu

Piotr Zawojski / dyrektor artystyczny festiwalu 

 

Rafał Roguszka / dyrektor 13 muz/producent / r.roguszka@13muz.eu

Ked Olszewski / z-ca dyrektora 13 muz/kurator galerii/ k.olszewski@13muz.eu

 

Zofia Gliszczyńska / warsztaty SOXELS / z.gliszczynska@13muz.eu / 509 577 669

Ewa Adamczewska / PR/promocja / e.adamczewska@13muz.eu / 508 342 131

Agnieszka Górska / koncerty / a.gorska@13muz.eu / 517 490 300

Agata Witkowska / galeria 13 muz / a.witkowska@13muz.eu / 509 577 671

Piotr Miazga / logistyka / p.miazga@13muz.eu / 502 155 454

Paulina Ratajczak / kampania społeczna / lassztuki@gmail.com / 515269741

Maja Kozub / główny księgowy / ksiegowosc@13muz.eu; a.kozub@13muz.eu

 

Karolina Puławska / kontakty biznesowe  / k.pulawska@13muz.eu 504 299 002

Sylwester Perowicz / wolontariat / s.perowicz@13muz.eu / 530 122 722

 

13 muz

Plac Żołnierza Polskiego 2

70-551 Szczecin

Telefony: + 48 91 43 47 173, + 48 91 431 03 25, Fax + 48 91 43 37 987

 

Jak do nas dojechać?

Tramwaj:  1,2,3,4,10 (Pl. Żołnierza Polskiego)

Autobus: A, B, C (ul. Niepodległości)

               N  – 531, 532 (pl. Żołnierza Polskiego 2)

 

Imię i nazwisko / Firma:

Adres email:

Treść